WRONBA

Haniecki Łukasz: Mecz po meczu

Haniecki Łukasz (nie gra w tej edycji) informacje | mecz po meczu | statystyki | rekordowe występy |
50.edycja
Data W drużynie Przeciwko Wynik Typ Faza Pkt Ws2 pkt3 pkt1 pktZb. At.Zb. Ob.Zb. Su.Bl. W.Bl. O.AsPrzStFaCz
2020-01-11 Barmani PSŻ Żmigród P 70 : 75 2.liga 1/4 11 01/2 3/40/0 04 4001 031 33
2019-12-09 Barmani Przystojne Granie Z 106 : 48 2.liga  grupowa 17 04/5 3/70/0 03 3001 220 26
2019-11-09 Barmani Moneyball Z 72 : 60 2.liga  grupowa 0 00/0 0/20/0 14 5003 140 30
2019-10-26 Barmani PSŻ Żmigród Z 76 : 73 2.liga  grupowa 10 02/8 2/20/0 22 4002 040 21
2019-10-19 Barmani Power Rangers Z 83 : 54 2.liga  grupowa 8 01/3 2/110/0 06 6003 003 39
2019-10-14 Barmani Basket P 61 : 65 2.liga  grupowa 11 01/2 3/150/0 05 5004 011 32
2019-10-07 Barmani Kleten Clan P 65 : 69 2.liga  grupowa 15 00/1 5/110/0 01 1001 103 26
47.edycja
Data W drużynie Przeciwko Wynik Typ Faza Pkt Ws2 pkt3 pkt1 pktZb. At.Zb. Ob.Zb. Su.Bl. W.Bl. O.AsPrzStFaCz
2018-05-27 Elektrotim S.A. Misie Patysie (McDonald's) P 66 : 80 2.liga 1/8 29 04/5 7/170/0 23 5000 131 48
2018-05-20 Elektrotim S.A. Napalm P 53 : 60 2.liga  grupowa 14 01/7 4/130/0 01 1000 102 38
2018-05-15 Elektrotim S.A. Powerman Sport P 71 : 118 2.liga  grupowa 21 06/9 3/120/0 34 7004 030 42
2018-04-21 Elektrotim S.A. Gepard Retardieu (Meeting App) Z 96 : 71 2.liga  grupowa 24 03/3 6/120/2 02 2001 040 38
2018-04-14 Elektrotim S.A. Oporów Team P 42 : 80 2.liga  grupowa 11 01/7 3/80/0 23 5001 141 34
2018-04-10 Elektrotim S.A. Na Legalu P 51 : 60 2.liga  grupowa 6 03/6 0/10/0 02 2001 020 32
2018-03-17 Elektrotim S.A. FireCuda Team (OKI Basketball Te) Z 50 : 49 2.liga  grupowa 7 02/5 1/60/0 13 4101 001 24
2018-03-13 Elektrotim S.A. PSŻ Żmigród Z 73 : 53 2.liga  grupowa 19 02/3 5/70/0 06 6010 002 34
46.edycja
Data W drużynie Przeciwko Wynik Typ Faza Pkt Ws2 pkt3 pkt1 pktZb. At.Zb. Ob.Zb. Su.Bl. W.Bl. O.AsPrzStFaCz
2017-12-17 Elektrotim S.A. Animals P 54 : 55 2.liga 1/8 9 01/2 2/71/2 08 8001 002 40
2017-11-18 Elektrotim S.A. Projekt Wrocław P 57 : 60 2.liga  grupowa 12 03/5 2/70/0 011 11003 122 42
2017-11-12 Elektrotim S.A. Animals Z 59 : 51 2.liga  grupowa 13 02/4 3/100/0 02 2000 010 25
2017-11-07 Elektrotim S.A. Projekt Wrocław P 44 : 50 2.liga 1/8 8 01/1 2/90/0 12 3003 011 17
2017-10-09 Elektrotim S.A. OVB Allfinanz Z 48 : 47 2.liga  grupowa 4 02/3 0/40/0 03 3003 021 37
2017-10-03 Elektrotim S.A. PSŻ Żmigród P 61 : 67 2.liga  grupowa 6 00/1 2/100/0 06 6002 112 33
45.edycja
Data W drużynie Przeciwko Wynik Typ Faza Pkt Ws2 pkt3 pkt1 pktZb. At.Zb. Ob.Zb. Su.Bl. W.Bl. O.AsPrzStFaCz
2017-06-25 Elektrotim S.A. OVB Allfinanz P 41 : 61 3.liga 1/2 12 02/5 2/52/2 14 5012 320 40
2017-05-21 Elektrotim S.A. 2Hills Basket P 40 : 60 2.liga  grupowa 10 02/4 2/60/0 05 5000 000 24
2017-05-07 Elektrotim S.A. NG 4Fun Z 48 : 42 2.liga  grupowa 13 02/3 3/80/0 05 5000 001 34
2017-04-11 Elektrotim S.A. KillaBeez (3buty.pl II) P 44 : 54 2.liga 1/16 7 02/4 1/30/0 12 3002 000 20
2017-04-04 Elektrotim S.A. Gepard Retardieu (Konspira) P 32 : 46 2.liga  grupowa 0 00/3 0/60/0 03 3000 111 33
2017-04-01 Elektrotim S.A. Strefa Dj-Sklep Z 54 : 44 2.liga  grupowa 7 02/5 1/50/0 22 4001 201 31
2017-03-25 Elektrotim S.A. Tukany Chamielec P 35 : 46 2.liga  grupowa 9 00/1 3/60/0 12 3000 011 26
2017-03-05 Elektrotim S.A. Powerman Sport P 47 : 50 2.liga  grupowa 10 02/5 2/90/0 14 5002 201 32
44.edycja
Data W drużynie Przeciwko Wynik Typ Faza Pkt Ws2 pkt3 pkt1 pktZb. At.Zb. Ob.Zb. Su.Bl. W.Bl. O.AsPrzStFaCz
2017-01-29 Elektrotim S.A. 4Fun Rosenthal P 44 : 49 3.liga 1/2 4 02/5 0/30/0 04 4000 110 29
2016-12-17 Elektrotim S.A. Strefa Dj-Sklep (Strefa) P 45 : 48 2.liga  grupowa 6 00/5 2/50/0 10 1000 012 33
2016-11-15 Elektrotim S.A. MuchoBronx P 41 : 75 1.liga 1/16 6 03/4 0/30/0 02 2101 022 20
2016-10-30 Elektrotim S.A. Zadymki Trzebnica Z 51 : 39 2.liga  grupowa 14 01/2 4/60/0 04 4001 003 32
2016-10-23 Elektrotim S.A. LZS Blues Jelcz P 32 : 33 2.liga  grupowa 5 00/1 1/32/3 14 5001 010 28
2016-10-01 Elektrotim S.A. Cosmodisc Z 52 : 38 2.liga  grupowa 8 00/3 2/52/2 24 6000 001 36
43.edycja
Data W drużynie Przeciwko Wynik Typ Faza Pkt Ws2 pkt3 pkt1 pktZb. At.Zb. Ob.Zb. Su.Bl. W.Bl. O.AsPrzStFaCz
2016-05-28 Elektrotim S.A. Barmani (lukaszgapinski.pl) P 54 : 62 2.liga  grupowa 6 00/2 2/50/0 12 3002 101 29
2016-05-14 Elektrotim S.A. KillaBeez (3buty.pl II) Z 45 : 41 2.liga  grupowa 15 03/6 3/60/0 33 6013 120 33
2016-04-12 Elektrotim S.A. Śpiewające Fortep P 41 : 49 2.liga 1/16 9 03/4 1/30/0 23 5002 110 21
2016-04-09 Elektrotim S.A. 2Hills Basket P 55 : 56 2.liga  grupowa 11 01/2 3/80/0 01 1002 002 21
2016-04-02 Elektrotim S.A. Cosmodisc Z 48 : 41 2.liga  grupowa 8 01/3 1/53/5 14 5000 000 19
2016-03-05 Elektrotim S.A. Tukany Chamielec P 45 : 60 2.liga  grupowa 4 02/5 0/10/0 01 1001 000 21
39.edycja
Data W drużynie Przeciwko Wynik Typ Faza Pkt Ws2 pkt3 pkt1 pktZb. At.Zb. Ob.Zb. Su.Bl. W.Bl. O.AsPrzStFaCz
2014-06-24 zebrano.com.pl MnTr (PB Budotex) Z 59 : 53 1.liga Finał 0 00/2 0/00/0 00 0000 000 5
2014-06-03 zebrano.com.pl Golden Play Group Z 65 : 51 1.liga 1/4 0 00/1 0/20/0 01 1000 001 4
2014-05-27 zebrano.com.pl NG 4Fun (4Fun) Z 60 : 48 3.liga 1/8 2 01/4 0/20/0 00 0000 013 18
2014-05-25 zebrano.com.pl Hes P 48 : 64 1.liga  grupowa 2 01/2 0/10/0 11 2001 010 6
2014-04-05 zebrano.com.pl 4 Fun (Hustla.pl) Z 67 : 61 1.liga  grupowa 5 02/3 0/21/2 01 1101 122 28
2014-03-25 zebrano.com.pl PSŻ Żmigród (LZS PSŻ Żmigród) Z 64 : 54 2.liga 1/16 0 00/2 0/20/0 21 3000 000 12
2014-03-24 zebrano.com.pl Centrum-Naczep P 41 : 51 1.liga  grupowa 0 00/2 0/10/0 00 0000 000 1
2014-03-15 zebrano.com.pl sumel.pl (Usłyszeć Afrykę) P 64 : 65 1.liga  grupowa 6 03/6 0/20/0 13 4001 303 30
37.edycja
Data W drużynie Przeciwko Wynik Typ Faza Pkt Ws2 pkt3 pkt1 pktZb. At.Zb. Ob.Zb. Su.Bl. W.Bl. O.AsPrzStFaCz
2013-06-01 zebrano.com.pl Golden Play Group P 35 : 64 1.liga  grupowa 2 01/4 0/30/0 02 2000 020 23
2013-05-26 zebrano.com.pl MuchoBronx (MuchoBronx Sumel) P 59 : 70 1.liga  grupowa 0 00/1 0/20/0 00 0001 000 10
2013-05-12 zebrano.com.pl 4Basket.pl (R. Eldo & Rado) P 61 : 72 1.liga  grupowa 3 00/1 1/20/0 01 1000 020 9
2013-04-28 zebrano.com.pl Sampraus P 33 : 66 1.liga  grupowa 0 00/1 0/10/0 00 0001 012 16
2013-04-13 zebrano.com.pl MnTr (PB Budotex) P 63 : 64 1.liga  grupowa 2 01/2 0/00/0 00 0001 000 10
2013-04-07 zebrano.com.pl 4 Fun (Brothers Team) P 51 : 65 1.liga  grupowa 0 00/1 0/20/0 01 1000 000 9
2013-03-17 zebrano.com.pl sumel.pl (Usłyszeć Afrykę) Z 65 : 63 1.liga  grupowa 2 01/1 0/00/0 13 4100 103 27
36.edycja
Data W drużynie Przeciwko Wynik Typ Faza Pkt Ws2 pkt3 pkt1 pktZb. At.Zb. Ob.Zb. Su.Bl. W.Bl. O.AsPrzStFaCz
2013-02-03 zebrano.com.pl sumel.pl (Usłyszeć Afrykę) P 40 : 57 2.liga Finał 6 00/1 2/50/0 02 2101 211 32
2013-01-27 zebrano.com.pl Turbo Krzyki Z 62 : 60 2.liga 1/2 0 00/0 0/20/0 02 2102 001 16
2013-01-21 zebrano.com.pl Robot Trzebnica (B.C Trzebnica) Z 51 : 37 2.liga 1/4 4 02/4 0/10/0 01 1101 001 17
2013-01-06 zebrano.com.pl Sparta Legnica (Eylert Legnica) Z 67 : 39 2.liga  grupowa 13 02/6 3/30/3 11 2001 011 30
2012-12-23 zebrano.com.pl LZS Blues Jelcz Z 56 : 45 2.liga  grupowa 0 00/1 0/10/0 23 5000 012 12
2012-12-09 zebrano.com.pl Fuzja Gruzja (profilsport.pl) Z 73 : 65 2.liga  grupowa 0 00/4 0/50/0 35 8003 000 32
2012-11-19 zebrano.com.pl exorganika Meble (Lombardi.pl) Z 58 : 43 2.liga  grupowa 0 00/3 0/20/0 15 6013 312 26
2012-10-20 zebrano.com.pl Fallimagni Z 50 : 37 2.liga  grupowa 0 00/2 0/30/0 02 2000 003 24
2012-10-13 zebrano.com.pl Zielony Robal Z 51 : 40 2.liga  grupowa 3 00/5 1/30/0 11 2101 221 30
34.edycja
Data W drużynie Przeciwko Wynik Typ Faza Pkt Ws2 pkt3 pkt1 pktZb. At.Zb. Ob.Zb. Su.Bl. W.Bl. O.AsPrzStFaCz
2011-12-17 zebrano.com.pl PSŻ Żmigród (LZS W.Quandt) P 38 : 49 2.liga  grupowa 0 00/2 0/30/0 13 4000 010 23
2011-11-27 zebrano.com.pl N.B.K. P 51 : 53 2.liga  grupowa 16 02/7 4/80/0 15 6000 001 24
2011-11-20 zebrano.com.pl Fuzja Gruzja (profilsport.pl) P 47 : 57 2.liga  grupowa 14 01/4 4/80/0 11 2000 111 30
2011-11-14 zebrano.com.pl Mudżahedini P 33 : 54 2.liga  grupowa 5 01/7 1/20/0 41 5001 042 34
31.edycja
Data W drużynie Przeciwko Wynik Typ Faza Pkt Ws2 pkt3 pkt1 pktZb. At.Zb. Ob.Zb. Su.Bl. W.Bl. O.AsPrzStFaCz
2010-05-22 zebrano.com.pl Hasco Lek P 31 : 48 3.liga  grupowa 2 01/10 0/30/0 07 7000 042 35
2010-05-15 zebrano.com.pl Cosmodisc P 37 : 48 3.liga  grupowa 11 01/7 3/90/0 14 5002 103 40
2010-04-17 zebrano.com.pl Chłopcy z Bronxu P 31 : 40 3.liga  grupowa 8 00/2 2/42/2 15 6001 113 36
2010-03-28 zebrano.com.pl Fan Basket Z 52 : 49 3.liga  grupowa 16 01/8 4/52/2 22 4101 322 36
2010-03-07 zebrano.com.pl MWSLiT P 57 : 61 3.liga  grupowa 33 09/14 5/70/1 59 14000 022 42
29.edycja
Data W drużynie Przeciwko Wynik Typ Faza Pkt Ws2 pkt3 pkt1 pktZb. At.Zb. Ob.Zb. Su.Bl. W.Bl. O.AsPrzStFaCz
2009-05-17 Kontrabanda Kwiatuszki (Wro Basket Team) P 39 : 41 3.liga  grupowa 16 06/18 1/31/1 06 6000 022 41
2009-05-03 Kontrabanda Szare Łosie (Eurobank) P 39 : 54 3.liga  grupowa 12 03/10 2/40/0 25 7000 141 42
2009-03-07 Kontrabanda Pio Studio arch. (Goliszek Podłogi) P 32 : 45 3.liga  grupowa 3 00/4 1/10/0 01 1000 051 35
26.edycja
Data W drużynie Przeciwko Wynik Typ Faza Pkt Ws2 pkt3 pkt1 pktZb. At.Zb. Ob.Zb. Su.Bl. W.Bl. O.AsPrzStFaCz
2008-01-06 ZSE Wrocław No1 Chojnów P 47 : 49 3.liga  grupowa 2 01/6 0/50/2 13 4000 021 36
2007-12-02 ZSE Wrocław Główki od Szpilek P 32 : 56 3.liga  grupowa 4 02/10 0/30/0 43 7101 023 33
2007-11-18 ZSE Wrocław Napalm Z 56 : 34 3.liga  grupowa 9 03/8 1/20/2 24 6002 231 40
2007-11-10 ZSE Wrocław Oddaj Rogala P 53 : 64 3.liga  grupowa 8 04/8 0/20/0 12 3200 023 31
2007-10-27 ZSE Wrocław Tel Raf P 48 : 52 3.liga  grupowa 18 06/8 2/50/0 38 11002 042 42
24.edycja
Data W drużynie Przeciwko Wynik Typ Faza Pkt Ws2 pkt3 pkt1 pktZb. At.Zb. Ob.Zb. Su.Bl. W.Bl. O.AsPrzStFaCz
2007-01-28 ZSE Wrocław Selecta (Selekta) P 34 : 53 3.liga 1/8 2 01/3 0/40/3 13 4100 113 40
2007-01-06 ZSE Wrocław Twierdza Wrocław Z 53 : 27 3.liga  grupowa 0 00/2 0/10/0 12 3000 121 28
2006-12-09 ZSE Wrocław Siódme Niebo Z 44 : 25 3.liga  grupowa 4 02/6 0/60/0 43 7001 110 37
2006-11-25 ZSE Wrocław TST Meta (Skira Trans TST) P 35 : 50 3.liga  grupowa 6 03/5 0/20/0 13 4001 042 40
23.edycja
Data W drużynie Przeciwko Wynik Typ Faza Pkt Ws2 pkt3 pkt1 pktZb. At.Zb. Ob.Zb. Su.Bl. W.Bl. O.AsPrzStFaCz
2006-04-29 ZSE Wrocław Barmani (Ricö Polska) P 49 : 65 2.liga  grupowa 6 03/3 0/10/0 10 1001 000 9
2006-04-22 ZSE Wrocław Gen (Gen Komputer) P 45 : 89 2.liga  grupowa 11 04/9 1/40/0 12 3001 111 37
2006-04-09 ZSE Wrocław ABC P 51 : 61 2.liga  grupowa 8 01/6 2/40/0 12 3001 122 39
2006-04-01 ZSE Wrocław Rhino Oborniki Śl P 36 : 46 2.liga  grupowa 7 02/7 1/50/2 18 9001 151 40
2006-03-26 ZSE Wrocław Konsalnet P 42 : 59 2.liga  grupowa 8 00/2 2/22/2 23 5000 241 33
22.edycja
Data W drużynie Przeciwko Wynik Typ Faza Pkt Ws2 pkt3 pkt1 pktZb. At.Zb. Ob.Zb. Su.Bl. W.Bl. O.AsPrzStFaCz
2006-01-15 Mudżahedini (Św. Katarzyna Ape) Barmani (Ricö Polska) P 58 : 65 2.liga  grupowa 0 00/1 0/10/0 01 1001 022 21
2005-12-11 Mudżahedini (Św. Katarzyna Ape) Qwartet P 41 : 54 2.liga  grupowa 0 00/1 0/10/0 11 2000 000 9
2005-11-12 Mudżahedini (Św. Katarzyna Ape) Gen (Gen Komputer) P 50 : 65 2.liga  grupowa 2 01/4 0/20/0 03 3000 002 21
2005-10-23 Mudżahedini (Św. Katarzyna Ape) KSP Gospoda Z 83 : 58 2.liga  grupowa 5 01/4 1/30/0 14 5100 003 25
21.edycja
Data W drużynie Przeciwko Wynik Typ Faza Pkt Ws2 pkt3 pkt1 pktZb. At.Zb. Ob.Zb. Su.Bl. W.Bl. O.AsPrzStFaCz
2005-05-22 ZSE Wrocław Barmani (Ricö Polska) P 51 : 54 2.liga  grupowa 6 03/8 0/50/0 26 8001 264 34
2005-05-07 ZSE Wrocław DWSSP Asesor (DWSSP Asesor Show) P 56 : 75 2.liga  grupowa 12 02/4 2/42/4 04 4000 024 38
2005-05-01 ZSE Wrocław O'Chikara WBC (Świebodzice WBC) P 47 : 64 2.liga  grupowa 5 01/5 1/70/0 15 6101 324 37
2005-04-24 ZSE Wrocław Golden Play Club (Anki Club) P 51 : 72 2.liga  grupowa 10 02/5 2/80/0 04 4001 110 35
2005-04-16 ZSE Wrocław Sampraus Z 59 : 52 2.liga  grupowa 8 01/2 2/60/0 13 4100 022 41
2005-04-09 ZSE Wrocław WCW WTK (eHobby.pl WTK) P 30 : 62 2.liga  grupowa 11 01/2 3/120/0 12 3000 010 33
2005-03-20 ZSE Wrocław Powerman Sport P 34 : 62 2.liga  grupowa 17 04/7 3/70/0 27 9001 031 31
20.edycja
Data W drużynie Przeciwko Wynik Typ Faza Pkt Ws2 pkt3 pkt1 pktZb. At.Zb. Ob.Zb. Su.Bl. W.Bl. O.AsPrzStFaCz
2005-01-23 ZSE Wrocław Promilki Z 46 : 43 3.liga 1/2 15 00/4 4/103/4 22 4001 013 38
2005-01-22 ZSE Wrocław Fortum (MPEC S.A.) Z 68 : 57 3.liga 1/4 16 04/8 2/52/2 18 9003 143 39
2004-12-18 ZSE Wrocław CB Neo (Jargo) P 55 : 68 3.liga  grupowa 9 04/7 0/11/2 24 6000 222 37
2004-12-04 ZSE Wrocław Sampraus P 47 : 58 3.liga  grupowa 14 01/3 4/80/0 15 6001 114 42
2004-11-21 ZSE Wrocław AToKrówki Z 76 : 55 3.liga  grupowa 18 02/3 4/62/2 31 4105 122 28
2004-11-14 ZSE Wrocław Główki od Szpilek Z 67 : 27 3.liga  grupowa 19 03/5 4/61/1 22 4000 024 30
2004-10-16 ZSE Wrocław Champion Z 57 : 32 3.liga  grupowa 6 02/8 0/32/4 45 9001 221 35
15.edycja
Data W drużynie Przeciwko Wynik Typ Faza Pkt Ws2 pkt3 pkt1 pktZb. At.Zb. Ob.Zb. Su.Bl. W.Bl. O.AsPrzStFaCz
2002-05-25 Blockersi MUKS Błękitni (ZBH) P 38 : 50 3.liga  grupowa 12 03/8 2/80/0 25 7102 001 38
2002-05-11 Blockersi Techbasket P 50 : 61 3.liga  grupowa 12 05/10 0/22/4 23 5000 000 30
2002-05-04 Blockersi Główki od Szpilek (Basket Totalny) P 44 : 56 3.liga  grupowa 8 04/7 0/20/0 14 5102 213 21
2002-04-20 Blockersi Prime Manager R 44 : 67 3.liga  grupowa 4 02/10 0/10/2 22 4000 132 35
2002-03-16 Blockersi PSŻ Żmigród (LZS Orion Żmigród) P 29 : 70 3.liga  grupowa 9 03/5 1/70/2 33 6001 124 37